Angajam Electrician/Tehnician sisteme curenti slabi

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3200 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Electricieni sau tehnicieni de curenti slabi, cu sau fara experienta, pentru lucrari de cablare si instalare sisteme de securitate (incendiu, efractie), sisteme de sonorizare (Evac) si instalatii de voce-date.

CERINTE:

- Cunostinte electrice si electronice;

- Implicat in acumularea de cunostinte noi si la lucrul in echipa;

- Dispus la deplasări in țara (Sibiu si Judete invecinate) și munca la înălțime( daca este cazul);

- Permis de conducere categoria B;

- Cursurile in domeniu constituie un avantaj, dar se pot obtine si la locul de munca;

- Sa nu fi fost condamnat pentru savarsirea unei infractiuni (Fara Cazier);

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- Activitati de cablare si instalare a echipamentelor in teren in conformitate cu proiectul sau schita de montaj;

- Punere in functiune a echipamentelor(in functie de nivelul de cunostinte);

- Participa la operatiunile de service si mentenanta a echipamentelor de curenti slabi;

BENEFICII

- Conditii salariale motivante, negociabile in functie de experienta si cunostinte, cu posibilitate de crestere in functie de performantele avute;

- Diurne pentru zile lucrate in deplasare;

- Cursuri de calificare;

- Bonusuri de performanta in functie de realizari si lucrarile executate;

- Program de lucru flexibil, depinde volumul lucrarilor, la baza fiind : 8h/zi, 5 zile/saptamana.

Descrierea companiei

4 CONTROL TEAM
Societate comerciala care activeaza in domeniul instalatiilor de curenti slabi.
Publicat 29 nov. 2021 Reactualizat 27 dec. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos