de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 22 Ian 2016

Angajam economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent stiinte economice;
-experienta minim 1 an in contabilitate de gestiune, de preferat intr-o firma de incaltaminte;
-limba engleza la nivel mediu, italiana reprezinta un plus;
-cunostinte excel
-sociabil/sociabila

Descrierea jobului

beneficii:
-salariu atractiv, negociabil in urma interiului, tichete de masa:
-mediu de lucru placut:

Descrierea companiei

Fabrica de incaltaminte cu sediul in Timisoara

Expirat
Angajam economist  -  Mih Machina S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles