Publicat 04 Dec 2007 | Reactualizat 02 Ian 2008 | Expiră 04 Ian 2008

angajam economist / absolvent finante-contabilitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent Fac. De Contabilitate profil economic sau student an terminal;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- bune abilitati de planificare si organizare;
- atentie la detalii.
- persoana motivata, dornica sa-si dezvolte cariera in domeniul contabilitatii;
- seriozitate, responsabilitate;
- cunostinte PC word, excel;
- experienta minima - avantaj;
- lucru in echipa;
- limba engleza la un nivel foarte bun

Descrierea jobului

- evidenta contabila primara pentru firma;
- responsabilitatile se atribuie progresiv, functie de evolutia personala;
- elaborare diverse situatii financiare, evidente;
- prelucrare baze de date contabile si intocmire situatii contabile;
Beneficii:
Compania ofera salariu progresiv, corelat cu performantele, oportunitati de dezvoltare, un mediu de lucru profesional, training-uri orientate pe dezvoltarea de abilitati specifice activitatii.

Firma de antreprenoriat general in constructii, cu capital integral german, face parte din cel mai important grup de constructii pe plan european si este in plina crestere pe piata romanesca.

Expirat
angajam economist / absolvent finante-contabilitate  -  SKE GROUP ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles