Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

ANGAJAM CASIERA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
-sa fie responsabil
-sa invete repede
-sa fie deschis la nou
-sa fie sociabil

Descrierea jobului

COMAUTOGLOB face angajari!

Angajam casiera pentru un magazin de piese auto.
Punct de lucru fix - Sos. Pantalimon.

Programul este in 2 ture, prima tura este de la ora 8:00 - 14:00, iar cea de-a doua tura este de la ora 14:00 - 20:00.
Asadar, veti lucra o saptamana dimineata si o saptamana dupa-amiaza + un weekend da si unul nu.
Programul de weekend este urmatorul: Sambata 8:00 - 17:00; Duminica 8:00 - 13:00.

Atributii:
-facturare
-refacturare
-stornari
-intocmire regristru de casa
-lucru cu casa de marcat

Vino sa ne cunoastem!

COMAUTOGLOB este pe piata auto din Romania inca din anul 1991. Ne ocupam cu comercializarea pieselor auto.

Expirat
ANGAJAM CASIERA  -  PERFORMANT TRADE