Gratis

Angajam Barista la Zireto Caffe in Barlad

Zireto Caffe
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în prepararea cafelei și a altor băuturi calde (experiență în domeniul ospitalității reprezintă un avantaj).
  • Cunoștințe solide despre diverse tipuri de cafea și metode de preparare.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Atitudine pozitivă și energie pentru a face față unui mediu dinamic.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și în condiții de timp limitat.
  • Flexibilitate în a lucra într-un program variabil, inclusiv în weekend-uri și sărbători.

Descrierea jobului

  • Pregătirea și servirea băuturilor pe bază de cafea și alte băuturi calde conform standardelor de calitate ale companiei.
  • Asigurarea curățeniei și organizării stației de lucru în timpul întregii ture de lucru.
  • Consilierea clienților în alegerea băuturii potrivite și oferirea unei experiențe prietenoase și personalizate.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a menține un flux de lucru eficient și pentru a asigura satisfacția clienților.
  • Păstrarea unei evidențe precise a stocurilor de ingrediente și a materiilor prime necesare pentru prepararea băuturilor.

Zireto este un lanț de cafenele, cu o expansiune rapidă, care se numără printre cele mai populare cafenele TO-GO din țară și care deține în prezent peste 80 de locații la nivel național.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024