Publicat 22 Mar 2019 | Reactualizat 19 Apr 2019 | Expiră 22 Apr 2019

Angajam Asistenta Medicala (cu diploma) in Floresti, Cluj

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvente de scoala sanitara sau facultate (diploma obligatoriu)

Cautam persoana care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  • cu spirit de echipa
  • serioasa
  • dinamica
  • dornica de a invata lucruri noi
  • cu bune abilitati de comunicare si relationare cu pacientii.

Descrierea jobului

  • pregatirea pacientilor si a materialelor in vederea desfasurarii actului medical
  • asistarea medicului de stomatologie generala sau a medicului specialist
  • sterilizarea instrumentarului
  • igienizarea cabinetului
  • utilizarea software-ului gestional
  • alte activitati specifice

Clinica de stomatologie U-Smile din Floresti, Cluj va ofera servicii stomatologice de inalta calitate si tehnologie moderna.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati: https://www.u-smile.ro/

Expirat
Angajam Asistenta Medicala (cu diploma) in Floresti, Cluj  -  Dentaleurope srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles