Publicat 12 Sep 2019 | Reactualizat 12 Oct 2019 | Expiră 13 Oct 2019

ANGAJAM AGENTI VANZARI Door to Door

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Esti dinamic si cu pofta de munca?! Vino in echipa noastra cu sau fara experienta in domeniul vanzariilor.

Beneficiile postului:
-program de lucru lejer de luni-vineri, 8h/zi
-salariul 3.000+ bonusuri si comisioane
-posibilitati reale de avansare in cadrul companiei noastre
Activitatea postului presupune incheierea contractelor de energie electrica/ gaze naturale.
Munca desfasurandu-se door to door!
Daca esti interesat, asteptam Cv-ul tau la adresa de mail: cvgreatenergy@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul de telefon: 0730823788 si vei fi contactat de catre echipa noastra in cel mai scurt timp!

Expirat
ANGAJAM AGENTI VANZARI Door to Door  -  ANOTHER GREAT ENERGY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles