Publicat 07 Feb 2008 | Expiră 07 Feb 2008

Angajam agenti telemarketing la domiciuli

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

sa fie vorbaret

Descrierea jobului

jobul este minunat pentru persoanele care au timp liber intre 16:00 si 05:00

angajam agenti telemarketing Ceea ce trebuie sa faceti este sa vorbiti cu romanii plecati in Canada si SUA in limba romana si sa faceti cat mai multe vanzari de servicii de telefonie. Comisionul este de $20 / vanzare.
Cum trebuie sa procedati:
Descarcati un program care verifica daca sistemul e capabil sa ruleze aplicatiile necesare: http://apps.ccicompany.us/rcrcenter/Download/CCISystemCheckSetup.exe
Accesati pagina http://apps.ccicompany.us/rcrcenter/HomeAgent/start.aspx selectati limba romana si introduceti codul generat de programul de mai sus in cazul in care treceti testul. Atentie, site-ul nu poate fi accesat decat cu Internet Explerer!
La un moment dat va trebui sa introduceti un cod referat. Acesta este:S7825C mass dati mai departe pls
cristi_candy: angajam agenti telemarketing Ceea ce trebuie sa faceti este sa vorbiti cu romanii plecati in Canada si SUA in limba romana si sa faceti cat mai multe vanzari de servicii de telefonie. Comisionul este de $20 / vanzare.
La un moment dat va trebui sa introduceti un cod referat. Acesta este:S7825C

Expirat
Angajam agenti telemarketing la domiciuli  -  pulse telecom