Publicat 16 Mar 2008 | Reactualizat 14 Apr 2008 | Expiră 16 Apr 2008

Angajam AGENTI DE VANZARI cu experienta in Tamplarie PVC si Aluminiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii / superioare;
- tinuta profesionala;
- seriozitate maxima;
- abilitate de a comunica facil cu oamenii;
- permis de conducere cat. B;
- cunostinte in domeniul tamplariei PVC/aluminiu;
- experienta in vanzari - tamplarie PVC/aluminiu.

Descrierea jobului

Conexpert Group - consultanta, proiectare, executie si montaj tamplarie din PVC marca VEKA si aluminiu cu geam termopan - angajeaza agenti de vanzari pentru Bucuresti si zonele limitrofe. tel:0723 333 133 CV la fax: 021/3353084 si/sau email: resurseumane@conexpert.ro

Responsabilitati:
- raspunde de identificarea de noi clienti si de obtinerea de comenzi;
- recomanda clientilor alegerea produselor firmei in functie de scopul dorit;
- se deplaseaza in teritoriu pentru contactarea clientilor si incheierea de contracte.

Se ofera:
- salariu fix* + comision din vanzari;
- masina;
- telefon;
- laptop.

Conexpert Group asigura consultanta, proiectare, executie si montaj tamplarie PVC marca VEKA si aluminiu cu geam termopan .

Expirat
Angajam AGENTI DE VANZARI cu experienta in Tamplarie PVC si Aluminiu  -  Conexpert Group