Analist Servicii Client

FM ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-Proactivitate
-Organizare
-Spirit de echipa

Descrierea jobului

-Preluarea documentelor de transport primite de la subcontractori si verificarea primirii tuturor documentelor;
-Verificarea facturilor primite de la subcontractori din punct de vedere financiar si al procedurilor interne;
-Scanarea si arhivarea tuturor documentelor in acord cu procedurile interne;
-Inregistrarea corecta a facturilor si documentelor;
-Mentinerea relatiei cu subcontractorii, avand ca obiectiv returnarea tuturor documentelor de transport si rezolvarea problemelor care pot aparea;

With more than 27 000 collaborators worldwide, FM LOGISTIC ensures the optimization of the global supply chain: warehousing (computerized inventory management, order processing etc), co-packing, food co-manufacturing and industrial manufacturing, transportation / distribution.

From production to consumption, responsiveness, flexibility, quality and safety make FM LOGISTIC a real creator of value added.

Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 18 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.