Analist servicii client

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unui job nou si deschis oportunitatii de a lucra intr-o companie multinationala? Alatura-te echipei noastre in calitate de analist servicii client!

​Te avantajeaza:
​ - sa fi absolvit o facultate cu profil economic sau tehnic;
​ - sa ai experienta in activitatea de logistica, vanzari sau relatii cu clientii/abilitati de comunicare si negociere;
- sa ai cunostinte in emiterea documentelor intra-extra comunitare;
​ - sa stii limba engleza la nivel conversational;
​ - sa te integrezi usor in echipa si sa accepti provocarile profesionale;
​ - sa ai initiaiva si sa te implici in tot ceea ce faci;

Descrierea jobului

Cele mai importante activitati pe care le vei desfasura:
​ - clarificarea, redactarea si urmarirea stadiului comenzilor, incasarilor
- programarea comenzilor in productie
- confirmarea termenelor de livrare la clienti
​ - emiterea documentelor de export
​ - dezvoltarea relatiei cu clientii

Pentru activitatile desfasurate de tine oferim, pe langa salariu:
​ - tichete de masa de 20 lei/zi;
​ - card combustibil Mol sau abonament autobuz;
​ - prime de Pasti, vacanta, Craciun;
- prime de 8 Martie pentru femei;
​ - prime pentru rezultate financiare pozitive;
​ - prime de fidelizare dupa 2 ani in firma;
- cadouri in bani pentru copiii minori ai angajatilor cu ocazia Craciunului;
​ - voucher servicii medicale;
- programe de dezvoltare profesionala;

NEVEON is a leading global integrated foam group that offers outstanding polyurethane flexible and composite foams for a huge range of applications, from the comfort segment through the transportation sector to a limitless variety of specialty applications. As part of Greiner, NEVEON combines the expertise of Eurofoam, aerospace, MULTIfoam, Perfoam, PURTEC, and Unifoam in one single organization. With a network of 62 locations in 17 countries, NEVEON guarantees customer proximity, the quickest possible delivery times and highest levels of quality.

Eurofoam Romania is Romania’s biggest polyurethane flexible foam manufacturer. We are part of the international group Neveon. Eurofoam Romania has 5 converting branches in Sibiu, Bucharest, Craiova, Piatra Neamt and Baia Mare. Eurofoam Romania had around 300 employees all over the country.

Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos