de ani Fără Frică...

Publicat 02 Iul 2008 | Reactualizat 30 Iul 2008 | Expiră 02 Aug 2008

ANALIST RESRUSE UMANE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare( profil: Psihologie , Sociologie, Asitenta Sociala, Stiinte Economice, Inginerie)
-Experienta in domeniu - avantaj
-Limba engleza - nivel avansat
-Operare PC, Microsoft Word, Microsoft Excel
-Pro-activ, deschis la multiculturalitate, orientat spre rezultate, cu initiativa, orientat spre echipa, creativ

Descrierea jobului

-Gestionarea bazei de date a aplicatiilor
-Realizeaza servicii de gestionare a resurselor umane( recrutare, dezvoltare)
-Implementarea si coordonarea programe specifice

Oferta(bonusuri, beneficii):

-Pachet salarial atractiv
-Plata chiriei pentru cei din alte localitati
-Deplasari in tara si in strainatate

TenarisSilcotub este cel mai important producător român de ţevi fără sudură de diametre mici utilizate în diverse aplicaţii din industria mecanică, auto-moto, a petrolului şi a gazelor naturale, industria chimică şi petrochimică, industria energetică. TenarisSilcotub proiectează, produce şi furnizează o gamă largă de produse tubulare în conformitate cu specificaţiile clienţilor, pentru a face faţă celor mai sofisticate cerinţe, şi asigură asistenţă tehnică şi dezvoltarea produsului, servicii logistice şi livrare în termen, precum şi gestiune personalizată a stocurilor.
Unităţile sale de producţie se află la Zalău şi Călăraşi, România. Unitatea din Zalău are o capacitate anuală de producţie de 180.000 tone de ţevi fără sudură şi o forţă de muncă de aproximativ 1.200 de angajaţi, iar cea din Călăraşi are o capacitate anuală de producţie de 470.000 tone de oţel şi o forţă de muncă de aproximativ 300 de angajaţi.

Expirat
ANALIST RESRUSE UMANE  -  TENARISSILCOTUB

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles