Publicat 13 Mai 2008 | Reactualizat 11 Iun 2008 | Expiră 13 Iun 2008

Analist programator/ Sef proiect

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Cunostinte programare:
- VB6.0 + VB.NET/C#
- Experienta min 2 ani

2. Baze de date:
- MS SqlServer 2000

3. Cunostinte php, html, java - aplicatii internet - reprezinta un avantaj

4. Bun analist in probleme economice si in eficientizarea bazelor de date

5. Abilitati de organizare si planificare, capabil sa respecte deadline-urile asumate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. Dezvoltare aplicatii in domeniul economic;
2. Mentenanta in functie de cerintele interne ale firmei;
3. Responsabilitate echipa de marime medie/ mica

Beneficii:
1. Pachet salarial atractiv;
2. Prime Paste si Craciun;
3. Tichete de masa.
4. Lucrul intr-o companie aflata in extindere, pe o piata puternic concurentiala, echipa tanara si dinamica.

Descrierea companiei

Companie activa in domeniul serviciilor financiare.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Analist programator/ Sef proiect  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles