Analist Operational

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta nu este necesara, cautam un coleg/a care sa creasca impreuna cu echipa si care sa inteleaga nevoile organizatiei.
Pentru asta, trebuie sa ai cateva deprinderi cum ar fi:

- Studii superioare finalizate sau in curs ( economic-financiar )
- Gandire analitica si strategica
- Orientare catre rezultat
- Dorinta de a invata si dezvolta profesional
- Capacitatea de a lucra in echipa cat si in mod independent
- Cunostinte MS Office
- Cunostinte limba engleza la nivel avansat ( scris, vorbit )
- Permis conducerere categ. B
- Disponibilitate de deplasare in tara

Descrierea jobului

Cum arata o zi la Hamburger Recycling Romania

Pentru a intelege modul nostru de lucru si ceea ce dorim in viitor de la tine o sa ai nevoie de training si suport din partea echipei, dupa care ne vei ajuta cu:

- Dezvoltarea si generarea rapoartelor operationale utilizand sistemele/bazele de date in scopul colectarii si prelucrarii datelor relevante pentru analize
- Interpretezi si analizezi date financiare (P&L ) si non-financiare
- Elaborezi si analizezi informatii solicitate de catre management.
- Participi la procesul de achizitii/vanzare marfa
- Oferi suport Area Managerilor pentru eficientizarea proceselor si a metodelor de lucru
- Rapoarte lunare privind nivelul si calitatea stocului de marfa

Beneficii
- Pachet salarial motivant
- Cursuri si traininguri pentru dezvoltarea ta
- Asigurare de viata si sanatate
- Mediu de lucru tanar si dinamic ( distractie prin team building )
- Decont transport
- Munca in sistem hibrid ( office/home office )

De retinut: Locatia jobului este situat la sediul social din Cluj Napoca, Str. Constantin Mille, nr. 11A ( in afara mijloacelor de transport in comun ) - pretabil pentru cineva care ar avea cu ce se deplasa inspre si de la serviciu.

Descrierea companiei

La Hamburger Recycling ne mandrim ca:

- Facem parte din Holding-ul PRINZHORN - Suntem o afacere de familie care gandim in termeni de generatii nu in termeni de trimestre financiare - Ne respectam promisiunile inca din anul 1853 - Pasiunea noastra este sa oferim solutii extrem de competitve de amabalare lantului de aprovizionare a clientilor nostri. - Suntem prezenti in peste 15 tari si avem peste 6.600 de angajati - Suntem lideri pe piata Europeana in industria ambalajelor

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos