Publicat 26 Nov 2007 | Reactualizat 25 Dec 2007 | Expiră 26 Nov 2007

Analist marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- comunicativitate si creativitate, personalitate dinamica;
- bune abilitati de organizare, capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
- experienta in marketing constituie un avantaj;

Descrierea jobului

- participarea la implementarea si organizarea la nivelul dealerului a actiunilor de promovare si marketing ale importatorilor pentru marcile auto;
- participarea la conceptia si organizarea actiunilor de promovare si marketing proprii ale dealerului Tester;
- gestiunea informatiilor de vanzare si marketing;
-monitorizarea derularii si rezultatelor actiunilor de promovare si marketing la care dealerul participa;
- monitorizarea concurentei in domeniul auto in piata locala;
- gestiunea materialelor publicitare si a logisticii de marketing.

Descrierea companiei

Dealer auto

Expirat
Analist marketing  -  SC Tester SRL