Publicat 17 Apr 2007 | Reactualizat 16 May 2007 | Expiră 18 May 2007

analist marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana dinamica, creativa, organizata, orientata spre rezultate, cu abilitati de operare PC avansate (inclusiv grafica) si cunoscatoare de limba engleza

Descrierea jobului

elaborarea si procesarea ofertelor de marketing;
analiza mediului de piata, a concurentei si a pozitiei companiei pe piata; organizarea si gestionarea bazei de data despre clienti si prospecti;
Oferim salariu motivant, telefon, bonificatii si pachet de servicii Larkoti

Cel mai mare complex de fitness din Bucuresti (3500mp) si din tara, situat in zona Obor (str. I.H.Radulescu, nr. 26)
Asteptam cu interes CV-ul tau la fax 021/2530696 sau e-mail: office@larkoti.ro;
Suntem o echipa dinamica, performanta si motivata si vom fi incantati sa castigam impreuna!

Expirat
analist marketing  -  S.C.LARKOTI WELLNESS GRUP S.R.L.