Publicat 15 Oct 2020 | Reactualizat 14 Nov 2020 | Expiră 15 Nov 2020

Analist IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii Superioare;
  • Cunostinte de baza a proceselor din organizatii multinationale, cu precadere a celor din departamentul IT;
  • Cunostinte de managementul calitatii;
  • Cunostinte utilizare calculator (Microsoft Word &Excel);
  • Limba engleza scris/vorbit.

Descrierea jobului

  • Responsabil pentru implementarea Politicii de Securitate a informatiei;
  • Asigura trainingurile de IT angajatilor din companie;
  • Organizeaza si participa la auditul intern de Securitate;
  • Va pregati documentele necesare (proceduri, manuale) in conformitate cu standardele interne;
  • Va raspunde solicitarilor din departamentele de control intern si va propune rezolvarea cerintelor acestora;
  • Participa la elaborarea documentelor interne necesare in departamentul IT;
  • Elaboreaza si participa la evaluari a proceselor din departamentul IT;
  • Participa activ la atingerea obiectivelor companiei.
Beneficii - Makita EU, Branesti, Str. I.C. Bratianu, nr.164, Ilfov:
  • Transportul asigurat, in limita statiilor disponibile;
  • O masa pe zi, la cantina societatii;
  • Bonus anual;
  • Cadouri de Paste si Craciun;
  • Dezvoltare personala si profesionala;
  • Stabilitate financiara pe termen lung.

Makita proiecteaza si produce o gama extinsa de scule electrice care include, in principal, fierastraie circulare si pendulare, rindele, masini de insurubat, ciocane rotopercutoare, polizoare si slefuitoare.
Makita are fabrici amplasate in Japonia, Brazilia, China, Germania, Marea Britanie si USA, aproximativ doua treimi din productia de scule fiind realizata in afara Japoniei.
Corporatia Makita incepe fabricarea de scule in Romania in martie 2007. In prezent are peste 2100 de angajati si produce aproximativ 650.000 de scule electrice portabile pe luna (diverse tipuri de flexuri, drujbe, bormasini, fierastraie, etc).

Va notificam prin accesarea link-ului urmator: http://makitajobs.ro/notificarea-prelucrarii-datelor/ privind modul in care noi, S.C. MAKITA EU va procesam datele personale, în calitate de controlor de date, măsurile și procesele folosite, pentru a asigura o protecție adecvată.

Sediul fabricii Makita:
Blvd. I.C.Bratianu no. 164, 731190, Branesti - Ilfov - ROMANIA
[email protected] 0.7.3.7.4.6.6.5.2.5.

Expirat
Analist IT  -  MAKITA EU

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles