Publicat 26 Sep 2007 | Reactualizat 25 Oct 2007 | Expiră 27 Oct 2007

ANALIST CREDITE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare economice finalizate
Cunostine solide in domeniul contabilitatii, legislatiei financiare si fiscalitatii
Minim 3 ani experienta pe un post similar
Abilitati de comunicare, negociere si organizare
Responsabilitate si integritate

Descrierea jobului

Analiza financiara si a riscului dosarelor de finantare (credit/leasing) in conformitate cu normele interne si BNR
Propunerea solutiei optime de finantare
Interogarea la CIP si consultarea bazelor de date ale CRB
Aplicarea standardelor profesionale necesare mentinerii independentei si obiectivitatii in rapoartele de analiza

Institutie financiara nebancara in expansiune, parte a Grupului Roman pentru Investitii si Consultanta, cu experienta indelungata in programe finantate de Uniunea Europeana si alte institutii

Expirat
ANALIST CREDITE  -  SC GRUPUL ROMAN PENTRU INVESTITII SI CONSULTANTA (RGIC) IFN SA