Publicat 21 Aug 2007 | Expiră 21 Aug 2007

analist bancar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

. Experienta in domeniul vanzarilor
· Atitudine proactiva
· Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
· Bune abilitati de comunicare si interactiune
· Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
· Perseverenta in atingerea obiectivelor

Descrierea jobului

Identifica/dezvolta oportunitati de afaceri in acord cu indicatorii de piata stabiliti
· Initiaza si conduce relatia cu firme corporatiste din judetul Braila
· Mentine relatia cu clientii existenti si se asigura de buna lor deservire, folosind la maximum intreaga paleta de produse oferite de banca
· Coordoneaza pregatirea ofertelor de produs, pregateste oferte de credit si le negociaza cu clienti aflati in directa responsabilitate

ATEbank, al cincilea mare jucator din sistemul bancar elen a devenit actionar majoritar al Mindbank in august 2006.

Expirat
analist bancar  -  ATEBANK