Ambalator manual - Ploiesti

CATOPREST PRO SRL - 15 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Catoprest angajeaza ambalatori care isi desfasoara activitatea in industria de packaging din România.

Esti candidatul ideal daca:
- Ai acuitate vizuală foarte bună
- Spirit de observatie
- Dexteritate
- Ordonat, atenţie la detalii
- Comunicare şi cooperare în cadrul echipei din care face parte, cât şi cu ceilalţi participanţi la procesul de producţie
- Capacitatea de a lucra in 4 schimburi - 12/24 -12/48

Descrierea jobului

Locatie:
Ploiesti, Prahova

Reponsabilitati:
- Aprovizionează si alimentează maşina de lipit cu produse ce urmează a fi lipite conform planificării afisate la masina.
- Verifica prin sondaj calitatea cutiilor in timpul alimentarii masinii de lipit
- Schimbul urmator va fi informat cu problemele intalnite pe parcursul tirajului,modul de verificare si alimentare,locul unde sunt depozitati paletii cu produsele ce urmeaza a fi lipite.
- Aprovizionează si utilizează in procesul de ambalare materialele necesare, conform specificaţiilor, in funcţie de planificarea afişata la maşina (cutii colective , banda adeziva, etc)
- Respecta schema de ambalare alocata produsului respectiv.
- Respecta instrucţiunile de paletizare si etichetare.
- Verifica eticheta paletului daca corespunde cu ce s-a paletizat.

Beneficii:
- Program lucru: 4 schimburi - 12/24 -12/48
- Salariu 2ooo-23oo lei NET
- Tichete de masa : 300 lei (15 lei/zi)
- Bonus lunar de performanta
- Sport de noapte 25%
- Decont de transport
- Prime Paste & Craciun

CATOPREST oferã servicii integrate de asistenţă, evaluare a conformităţii calităţii si suport productie, pentru furnizorii industriei auto și producatorii de automobile, precum si companii implicate in productia de masã, industria electronicã, aparate de uz casnic, cosmetice, FMCG si industria maselor plastice.

Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 16 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos