Ambalator comenzi Magazin Online

Zumotors S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cum este persoana pe care noi o căutăm?
  • Este o persoana ORGANIZATA. (stie să prioritizeze si să isi organizeze sarcinile).
  • Este atentă la detalii, dornica de a invăta.
  • Prezintă viteză dе lucru si eficienta ridicata. (isi organizeaza bine timpul si mediul dе lucru, ii place ordinea in sistemele in care lucreaza).
  • Dornică de stabilitate si careia să nu ii displacă munca dе rutină.
  • Cu spirit de echipă si initiativă.
  • Harnică si serioasă (se tine dе cuvant, duce pană la bun sfarsit ceea ce a promis).
  • Să prezinte atentie distributiva.
  • Să fie într-o stare de sănătate bună și dispus la efort fizic moderat.
  • Să fie amabilă, harnică și responsabilă.

Descrierea jobului

Descrierea postului și a responsabilităților:
  • Colectează produsele din depozit si pregătește coletele pentru expediere (peste 90% dinte colete prezinta o greutate de 0.5-5kg).
  • Pregăteste si impachetează cu atentie produsele pe care ulterior le predă către curieri.
  • Aranjează produsele pe rafturi.
  • Participă la recepțiile de marfă(preluare, numarare).
  • Verifică marfa primită în baza documentelor de livrare.
  • Organizează și utilizează eficient spațiul de lucru.
  • Verifică stocurile din depozit și transmite situațiile.
  • Asigură oridinea si mentine curățenia (la birou si in depozit).
  • Participă la inventare.
  • Preia și descarcă marfa de la transportatori (ocazional, deoarece aprovizionarea principală se face trimestrial cu ajutor din exteriorul firmei).

Suntem un Magazin Online specializat in comercializarea pieselor si accesoriilor pentru atv-uri/ scutere cu o echipa ambitioasă, dinamică si dornică de muncă care este in cautarea unui coleg/ă.

Ce oferim?
  • Mediu de lucru plăcut cu colegi amabili si respectuosi.
  • Salariu fix.
  • Posibilitatea de a evolua în cadrul companiei.
  • Șef bun, corect și înțelegător.
  • Seriozitate.Program de lucru: de 8ore + ½ ora pauza (Luni-Vineri, de la 08:30 la 17:00).
Adresa: Suceava – Zona Centru.
Publicat 25 Ian. 2023 Expiră 24 Febr. 2023