Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Ambalator Colete / Gestionar Depozit zona centrala - DOMO.ro

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
- fara cazier;
- cu bune cunostinte de utilizare a calculatoarelor si internetului;
- fara probleme de sanatate, conditie fizica buna.

Descrierea jobului

- ambalarea in mod corespunzator a coletelor de Fan Courier;
- aranjarea produselor in depozit;
- incarcarea si descarcarea produselor in/din masini;
- inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa;

Ce oferim:
- carte de munca
- decontare transport
- asigurare medicala la Medlife;
- ore suplimentare platite;
- achizitii de produse la pret de furnizor;
- fructe proaspete;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale.
- locatie langa statia de metrou Politehnica in incinta Apaca langa mall-ul Afi Cotroceni.
- program de lucru de luni - vineri,11.00-20.00, cu pauza.

Poti trimite cv-ul si la hr@domo.ro

DOMO.ro este unul dintre cele mai mari magazine online cu capital integral romanesc care activeaza pe piata electro-IT din Romania inca din anul 1994.

Inca de la inceput, din anul 2004, am avut parte de o crestere dinamica si am contribuit la consolidarea comertului online printr-o gama variata de produse la cel mai bun pret si o experienta de cumparare simpla, rapida si placuta.

Adresa de e-mail: hr@domo.ro

Expirat
Ambalator Colete / Gestionar Depozit zona centrala - DOMO.ro  -  DOMO.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles