Publicat 19 Aug 2014 | Reactualizat 19 Sep 2014 | Expiră 20 Sep 2014

Ambalator colete CEL.ro

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- responsabil, comunicativ
- fara cazier
- cu bune cunostinte de utilizare a calculatoarelor si internetului
- fara probleme de sanatate

Descrierea jobului

- ambalarea in mod corespunzator a coletelor de Fan Courier
- aranjarea produselor in depozit
- incarcarea si descarcarea produselor in/din masini
- inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa
- program de lucru de luni - vineri 10.30-19.30 cu pauza
- salariu 1100 ron
- carte de munca

magazin online de electronice infiintat in 2004 cu 70 de angajati si 25 milioane de euro cifra de afaceri pe 2013 .

Expirat
Ambalator colete CEL.ro  -  CEL.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles