Gratis

Amanetar Amanet Electronice

LAMANET S.R.L.

Candidatul Ideal

L'Amanet Angajează Amanetar!

Interviurile au loc o dată pe saptamana - cautam personal INTEGRU, AMBITIOS si cu dorinta de a se PERFECTIONA si evolua. persoană pasionată, la curent cu ultimele tehnologii legate de produsele electronice și alte gadgeturi.

In cadrul companiei vei fi apreciat si vei beneficia de:
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
- salariu + tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare din luna (valoarea unui tichet de masa este de 40 lei);
- spor anual de vechime in cadrul companiei;
- prima de Paste, Craciun si de 8 Martie;
- preturi si comisioane speciale la serviciile companiei;
- bonusari periodice corelate cu performanta obtinuta; Pub

Descrierea jobului

familiarizat cu sistemele de operare Android, iOS, Windows;
aptitudini de testare;
abilităţi de comunicare și vânzare Responsabilitati:
- evalueaza starea produselor aduse de clienti;
- identifica eventualele probleme tehnice ale produselor;
- consiliaza clientii in alegerea produselor de la vanzare;
- adăugare electronice pe site-ul propriu şi promovare pe site-urile de profil - platforme social, olx etc.

Descrierea companiei

www.amanet-valcea.ro
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024