Ajutor magazioner

IVP Trofee S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam un coleg organizat, care sa poata prelua, numara si manipula marfa primita, cu abilitati de folosire a transpaletei electrice.
Cunostinte elementare de operare PC, pentru a putea prelua/trimite mail-uri, printare AWB-uri, verificare stoc, etc
Cunostinte elementare despre facturi, bonuri de vanzare, stocuri etc.
Fire nonconflictuala, jucator de echipa, adept al lucrului bine facut, abilitati cu care sa ne ajute la mentinerea unei echipe inchegata, perfect functionala si care sa se poata coordona, pentru a produce calitate si randament

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in depozitul/atelierul de productie (gen productie publicitara)
-Jobul implica lucrul cu materiale, pregatire colete pentru curier, manipulare cu transpaleta electica,
-Comandarea consumabilelor necesare.
-Conlucrarea cu colegii in vederea terminarii la timp a comenzilor/coletelor.
-Asigurarea curateniei si ordini la locul de munca.
Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata, program de lucru de 8 ore cu pauza de masa inclusa(30 min)
Program 8:30-16:30)
Stabilire salar in functie de nivelul de pregatire/implicare si stabilirea nivelelor de crestere odata cu cresterea competentelor.
Prima de de paste, de craciun, zi de nastere
Orele suplimentare ocazionale, se platesc dublu.(desi de regula este sa ne incadram in cele 8 ore).

Suntem o companie orientată către creștere continuă și rezultate cel puțin extraordinare.

Căutăm oameni, talentați, competenți, îndemânatici, care doresc să-și dezvolte cunoștințele, experiența profesională și să aducă un plus de valoare companiei noastre.

Activam in domenii ca: Productie publicitara, Productie si comercializare trofee, Productie elemente de mobilier, Servicii de prelucrare/decupare/etc.

Procesul de selectie

Trimite-ne CV-ul împreuna cu o scrisoare de intenție pe adresa: manager@ivptrofee.ro.
Procesul de selectie consta in:

+ Înregistrarea CV-urilor și a scrisorilor de intenție

+ Selectarea aplicanților în funcție de posturile disponibile, de competențele și opțiunile aplicanților

+ Interviuri individuale

+ Testarea competențelor

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022