Gratis

Ajutor magazioner piese schimb - Scheia

Darex Auto

Candidatul Ideal

Persoană dinamică, serioasă, implicată în activitate, cu capacitate de organizare

Descrierea jobului

Scopul postului:
- Recepția mărfii, așezarea în cușete / pe rafturi a pieselor de schimb, a anvelopelor și a altor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈consumabile, transport marfă către ateliere și magazii secundare;
- Coletare marfă și expediere colete;
- Asigurarea desfasurarii activitatii de „Hotel Anvelope”;
- Asigurarea ordinii și a curățeniei în depozitul central.

Ce oferim?
- Un post de lucru sigur, într-o echipă tânără;
- Pachet salarial motivant alcătuit din parte fixă plus bonificații în funcție de rezultate, bonuri de masă;
- Asigurare privată de sănătate;
- Formare profesională;
- Program fix de lucru, luni – vineri 08.30-17.00 (cu pauză de masă între 12.00-12.30).

DAREX AUTO - lider pe piata in vanzarile de vehicule noi si in oferirea serviciilor auto de calitate in judetele Suceava si Botosani, este o societate in plina dezvoltare care pune in centrul atentiei sale clientul si imbunatatirea continua a serviciilor oferite acestuia fiind reprezentanta la nivel local a marcilor Dacia, Renault si Nissan. DAREX AUTO este o societate cu o crestere viguroasa care se sprijina pe aportul intregii echipe si care sa afla in cautare permanenta de oameni cu implicare, oameni care isi doresc sa creasca profesional si personal alaturi de noi.

Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 27 Iun. 2024