check_circle

Job verificat

|Publicat 04 Apr 2019 | Reactualizat 18 Apr 2019 | Expiră 04 Mai 2019

Ajutor in productie / prelucrari metalice

1 post

Candidatul ideal

Pentru imbunatatirea capacitatilor de productie, grupul de firme Henrich a decis infiintarea unei companii in Brasov care se va numi GREIS STEELCONSTRUCTIONS SRL.
In acest sens avem nevoie de 1 coleg care sa corespuna urmatoarelor criterii:

Sarcinile Dvs.:

  • Sprijinirea colegilor la asamblarea de parti metalice
  • Controlul calitatii
  • Manipularea/incarcarea/descarcarea produsului finit

Cerinte:
  • Disciplina
  • Incredere
  • Aptitudini organizatorice

Descrierea jobului

Noi oferim:

  • Scolarizare la firma mama in Germania
  • Salarizare corespunzatoare rezultatelor
  • Bonusare la indeplinirea rsp depasirea planului
  • Loc de munca stabil
Loc de munca in incinta Roman – str. Poienelor

GREIS Gmbh este o companie privata aflata in contiuna expansiune cu sediul in Burbach Germania . Ca parte componenta a grupului de firme Henrich cu peste 130 de angajati, Greis Gmbh beneficiaza impreuna cu firmele asociate H&G Ent­sor­gungs­sys­te­me GmbH si SFG STEELforming GmbH de o experienta de peste 50 de ani in domeniul prelucrarii metalelor.

Ajutor in productie / prelucrari metalice  -  GREIS STEELCONSTRUCTIONS SRL