Ajutor de electrician / electrician

Smart Home Hsrtim S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ideal pentru noi este sa vrei sa inveti si sa iti placa acest domeniu

Ne marim echipa si avem nevoie de ajutor de electrician / electrician.

Descrierea jobului

Suntem o echipa tanara, lucram intr-un mediu placut

Daca esti interesat, aplica la job si hai sa ne cunoastem!

Sediul nostru este in Giarmata-Vii Jud. Timis
Si daca nu esti din zona poate gasim o varianta.

Descrierea companiei

Smart Home HSR Tim

Instalatii electrice: rezidentiale, comerciale si industriale

Date : cablare structurata, rack-uri complet echipate si cionfigurate

Sisteme de securitate: antiefractie, control acces, supraveghere video, interfonie

Sisteme de detectie incendiu

Automatizari: KNX, Z-wave, etc...

Publicat 15 Sept. 2022 Expiră 15 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.