Publicat 14 Oct 2019 | Expiră 14 Nov 2019

Ajutor de bucatar/preparator - Aeroport Otopeni

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios, punctual, capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Program de lucru: 12/24 si 12/48; doua zile lucratoare cu doua zile libere (in ture:7 - 19); 9 ore/5 zile consecutive.

RESPONSABILITATI:
• Respecta retetele de productie si modul de prezentare a produsului finit conform instructiunilor companiei;
• Verifica specificatia de meniu si detaliile de preparare a alimentelor;
• Se asigura ca produsele alimentare corespund permanent si pe deplin cererii clientului, in ceea ce priveste cantitatea, calitatea, costul si timpul de productie;
• Se asigura ca toate produsele utilizate sunt in conformitate cu procedurile si standardele companiei si legislatiei in vigoare.

BENEFICII:
• Salariu fix + spor de noapte + spor de vechime, in concordanta cu grila de salarizare a companiei;
• Facilitati acordate angajatilor in cadrul companiei (masa, transport, tichete de masa);
• Planuri de dezvoltare profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei;
• Oferim cazare in anumite conditii si transport pe anumite rute si la anumite ore stabilite.

DNATA Catering din Romania furnizeaza pe Aeroportul International Henri Coanda servicii de catering la
bordul aeronavelor si servicii de alimentatie publica inTerminalul Plecari din AIHCB prin unitati de tip:
fast-food, snack-bar, cafenele si restaurant.

Expirat
Ajutor de bucatar/preparator - Aeroport Otopeni  -  DNATA CATERING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles