Gratis

LUCRATOR IN BUCATARIE-SUSHI

Hana Group Premium Romania SRL

Candidatul Ideal

Ce căutăm:
  • Experiența în domeniu este binevenită, dar nu esențială - dorim să te implici și să înveți alături de noi.
  • Viziune pe termen lung și dorința de a face parte dintr-o echipă dinamică și creativă.
  • Atenție la detalii și pasiune pentru calitate.
  • Spirit independent, cu capacitatea de a te adapta rapid și de a-ți asuma responsabilități.

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Șansa de a te alătura unei echipe dinamice, în cadrul unei companii internaționale recunoscute pentru standardele sale înalte de calitate și inovație.
  • Program flexibil de lucru, cu șanse de creștere profesională.
  • Contract pe perioadă nedeterminată și pachet salarial competitiv, negociabil în funcție de experiență și performanță.
  • Oportunități de formare și dezvoltare continuă într-un mediu prietenos și dinamic.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv tichete de masă, abonamente de transport subvenționate și alte prime motivante.

Dacă ești pasionat de gastronomia japoneză și ești în căutarea unei noi provocări profesionale, vino să faci parte din echipa noastră și să împărtășim împreună pasiunea pentru sushi!

Hana Group, o companie de renume internațional care aduce experiența culinară japoneză în orașul tau, prin brandul său Sushi Gourmet, caută talente noi pentru a se alătura echipei noastre din Sushi-Bar. Suntem în căutarea unor bucătari pasionați/ ajutoare de bucătari sau lucrători în bucătărie care să aducă arta sushi-ului și deliciile gastronomiei japoneze în fiecare farfurie.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024