Ajutor cofetar/ Cofetar

Cake Time S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Ne dorim sa ai cel putin o minima experienta intr-un laborator de cofetarie;
  • Deasemenea este important este sa fii o persoana ingrijita;
  • Dornica de a invata, serioasa si muncitoare;
  • Si, de ce nu, vesela si comunicativa pentru ca asa suntem si noi si ne dorim o atmosfera placuta de lucru in echipa;
  • Bineinteles, cu respectarea atenta a normelor de lucru si igiena.

Descrierea jobului

Cake Time este un mic atelier de cofetarie artizanala deschis de curand in Sectorul 3, in apropiere de Piata Alba Iulia.

Cautam o persoana iubitoare de dulce și pasionata de cofetărie/patiserie care sa ne ajute la productia zilnica de torturi si prajituri.

Pentru inceput programul va fi part-time 4 ore/zi, flexibil, dar foarte posibil sa trecem curand si la full time daca totul decurge bine.

Daca esti interesat/a, suna si stabilim o intalnire pentru a ne cunoaste si pentru a-ti oferi mai multe detalii.
Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022