Publicat 14 Mar 2017 | Reactualizat 28 Mar 2017 | Expiră 13 Apr 2017

Agenti Vanzari

5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- experienta in vanzari/distributie
- operare PC, pachet Office
- organizat, punctual, receptiv
- spirit de observatie si capacitate de sinteza
- bune abilitati de comunicare si relationare
- motivat, autodidact, in cautarea dezvoltarii in cariera
- studii superioare
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- viziteaza clientii noi si existenti din zona arondata
- prezinta oferta si negociaza
- primeste comenzile de la clienti si le introduce in sistem
- gestioneaza acoperirea soldurilor
- analizeaza, propune si comunica solutii de imbunatatire
- raporteaza catre superiori
- participa la definirea cadrului comercial general
- salariu fix, bonusuri lunare, bonusuri de implementare/promovare, bonusuri anuale
- masina full-time, laptop, tableta, telefon mobil
- mediu de lucru antrenant
- posibilitate de promovare

- importatorul si distribuitorul nr. 1 de placi ceramice din Romania
- distribuitor de parchet, usi, instalatii, obiecte sanitare, materiale de constructii, etc., peste 12.000 repere in portofoliu
- acoperire nationala, prezenta in DIY
- companie in plina dezvoltare, macro-investitii in curs
- peste 3000 de clienti revanzatori
- www.regata.ro

Agenti Vanzari  -  REGATA SRL