Publicat 26 Feb 2008 | Expiră 28 Mar 2008

Agenti vanzare

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- carnet de conducere categoria B (cerinta obligatorie);
- disponibilitate pentru deplasari;
- capacitate de comunicare;
- orientare catre client si catre rezultate;
- capacitate de organizare si planificare;
- rezistenta la stres;
- experienta HoReCa (constituie avantaj)

Descrierea jobului

mentinerea relatiilor cu clientii actuali si contactarea de potentiali clienti
- preluarea comenzilor si transmiterea catre sediul central
- monitorizarea cerintelor si nevoilor clientilor si actionarea in vederea satisfacerii acestora
- raportarea activitatii desfasurate zilnic

Beneficii:
- masina de serviciu
- telefon
- salariu fix + comision din vanzari + bonusuri

Compania se ocupa cu importul si distributia nationala de aparate de cafea, accesorii, consumabile.

Expirat
Agenti vanzare  -  de import -vanzari aparate de cafea