Gratis

Agenti securitate

GUARD ONE SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Guard One angajeaza agenti securitate pentru magazine si Ambasada in Bucuresti.
Cautam persoane responsabile, fara cazier.
Atestatul in paza reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Programul de lucru in ture:12/24; 12/48.
Beneficii:
- tarif orar 17-20 lei/ora
- asiguram pregatire profesionala
- stabilitatea locului de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁munca
- plata salariilor la timp

Descrierea companiei

Guard One: 26 de ani de experiență
De peste două decenii integrăm cu succes tehnologia, oamenii, cunoștințele și etica în muncă pentru ca lumea să fie mai sigură.
Pentru al patrulea an consecutiv, performanța Guard One este recunoscută și recompensată cu Trofeul pentru Excelență Profesională în Securitate (OSPA – Outstanding Security Performance Award.)
Cel mai important furnizor de formare profesională a agenților de securitate în Romania.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024