Gratis

Agent Securitate / Agent Paza

GAL SECURITY SERVICES S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- atentie distributiva, capacitatea unei bune comunicari, aspect fizic ingrijit;
- diploma/adeverinta de absolvire a minim 8 clase;
- atestat agent de securitate reprezinta un plus;
-experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
-disponibilitate program de lucru in ture, rezistenta stres;
- fara antecedente juridice.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-asigurarea siguranței la locul de muncă;
-prevenirea furtului prin monitorizarea activității în zonele desemnate;
-acordarea de asistență în caz de urgență sau situații medicale;
-asigurarea ordinii.

Beneficii:
-contract individual de munca inregistrat pe perioada nedeterminata de timp;
-prime si bonusuri in raport cu rezultatele obtinute;
-posibilitatea de a avansa in cadrul companiei in functie de posturile disponibile;
-calificare profesionala gratuita;

Suntem o companie in plina dezvoltare, cu colegi ce au o experienta individuala de peste 15 ani in organizarea si managementul sistemelor de paza.

Specializarea noastra este aceea de a proteja obiectivele, bunurile, valorile şi clientii nostri.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024