Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

AGENTI LIVRATORI - Divizia bauturi (masini peste 3,5 t)

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- rezistenta la efort fizic;
- permis de conducere categoria C;
- aptitudini de comunicare;
- atentie concentrata si distributiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Asigurarea in bune conditii si la timp, a serviciilor de livrare catre clientii societatii.

Grupul Gabi's & Pappa Reale este leaderul de distribuţie regională al unor branduri precum: Marlboro, Parliament, Chesterfield, L&M, Milka, Poiana, Jacobs, Scandia, Orbit, Winterfresh, Jidvei, Cotnari, Bergenbier, etc.
Grupul îşi desfăşoară activitatea în judeţele Alba, Bistriţa, Braşov, Covasna, Harghita, Mureş, Prahova şi Sibiu cu un număr de peste 400 angajaţi.

Expirat
AGENTI LIVRATORI - Divizia bauturi (masini peste 3,5 t)  -  GRUPUL GABI'S & PAPPA REALE