Gratis

AGENTI DE VANZARI - Famma Ferestre si Usi

Innovo Windtherm Srl
5 poziții

Candidatul Ideal

Famma Ferestre și Uși caută un agent de vânzări dinamic și orientat spre rezultate pentru a se alătura echipei noastre în expansiune. Candidatul ideal va fi o persoană proactivă, cu abilități excelente de comunicare și negociere, care este pasionată de construirea de relații cu clienții și de depășirea obiectivelor de vânzări.

Ești un star al vânzărilor, orientat spre rezultate?

Alătură-te echipei noastre!

Calități cheie:

  • Experiență în vânzări (un avantaj)
  • Comunicare & negociere excelente
  • Proactivitate & ambiție
  • Permis B și disponibilitate deplasări

Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări (un avantaj)
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientare spre rezultate și atitudine proactivă
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Cunoștințe de operare PC (un avantaj)
  • Abilități de utilizare a telefonului (un avantaj)
  • Rezistență la stres și capacitate de a lucra sub presiune
  • Abilități interpersonale excelente
  • Pasiune pentru domeniul construcțiilor și al amenajărilor interioare (un avantaj)

Bonusuri:

  • Cunoștințe PC (CRM)
  • Telefonie eficientă
  • Rezistent la stres

Te așteptăm!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți
  • Prezentarea și promovarea produselor companiei
  • Negocierea și finalizarea contractelor de vânzare
  • Dezvoltarea și ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈menținerea relațiilor cu clienții
  • Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite
  • Completarea rapoartelor de vânzări
  • Participarea la instruiri și evenimente organizate de companie

Beneficii:
  • Salariu atractiv și bonusuri de performanță
  • Masină de serviciu, telefon și laptop
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos
  • O echipă unită și suportivă

Famma Ferestre și Uși este o companie lider pe piața românească de ferestre și uși din PVC și aluminiu, cu o experiență de peste 15 ani în domeniu. Ne mândrim cu produsele noastre de înaltă calitate, serviciile impecabile și echipa dedicată. Obiectivul nostru principal este extinderea rețelei de distribuție la nivel național și internațional, prin dezvoltarea de noi parteneriate strategice și creșterea vânzărilor și a profitabilității.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024