Gratis

Agenti de turism in Ramnicu Valcea (bonus vacanțe)

Agenția 3BIS
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar trebui să fie: harnic, amabil, comunicativ, serios, punctual, sociabil, bun utilizator al calculatorului, bun utilizator al sistemelor de rezervări, să vorbească corect și fluent limba română, să aibă aptitudini pentru vânzare, să fie disponibil pentru un program flexibil în ture, să fie disponibil să călătorească in străinătate în interes de servici.

Descrierea jobului

Căutăm 2 Agenți de turism, care să lucreze în ture: 2 zile lucrate de la 10 la 22:00 cu pauză de masă inclusă, apoi 2 zile libere. Un weekend vor fi la lucru, un weekend liber, iar in 2 weekend-uri vor lucra o zi si o zi liberă.

Beneficii:
Se oferă bonus cel puțin 2 infotrip-uri (7 nopti) pe an, plătite de firmă unde se vizitează Hoteluri si Destinații în: Turcia, Grecia, Bulgaria, Rep Dominicana, Emirate, Spania, Thailanda, Maldive și altele.
Se oferă bonusuri la anumite volume de vânzări.
Se oferă bonuri de masă, în plus față de salariul NET.

Responsabilități:
Activitate vânzare pe call center, vânzare direcă la clienții care vin în Agenție, ofertare către clienți on-line, adăugare oferte pe site-uri în timpul liber.

Suntem o Agentie de turism înființată în 2007, în continuă dezvoltare cu 2 website-uri proprii. Avem sediul central în Rm. Vâlcea, pe Bd. Dem Rădulescu, nr. 15, vizavi de LIDL.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024