Publicat 04 Feb 2021 | Expiră 07 Mar 2021

Agenti de securitate pentru obiective din Bucuresti

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- persoana punctuală, ordonata și disciplinata
- atestatul + certificatul de calificare reprezintă un avantaj
- persoana comunicativa și dispusă la munca in echipa

Descrierea jobului

Descriere job:
- Nu necesita experienta
- Indeplinirea sarciniilor de serviciu
- Contract pe termen nedeterminat
- Salariu atractiv
- Telefon de serviciu
- Scolarizare
- Conditii optime de lucru
- Loc de munca stabil intr-o companie in plina dezvoltare

Beneficii:
- stabilitatea la locul de munca
- salarii motivante și plătite la timp

Securitex Intelligence Services S.R.L. este o companie in plina dezvoltare, ce se bazeaza pe corectitudine, onestitate si respect in relatiile cu angajatii.

Expirat
Agenti de securitate pentru obiective din Bucuresti  -  Securitex Intelligence Services S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles