Publicat 03 Sep 2006 | Reactualizat 02 Oct 2006 | Expiră 04 Oct 2006

agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba o personalitate puternica, comunicativ si sa respecte conditiile care ii vor fi impuse prin contract.

Descrierea jobului

Viitorul angajat al firmei noastre va beneficia de un salariu atractiv, fiind alcatiut dintr-o parte fixa si in conditiile in care se descurca va primi si procent din vanzarile pe care le face.
Pe langa acestea va beneficia de telefon mobil cu cartela si masina de serviciu.

S.C. Vanio Impex S.R.L. este o firma care se ocupa cu comercializarea de aparate de sudare/taiere, consumabile pentru acestea, electrozi, sarma pentru sudare dar si echipamente de protectie.
De asemenea in cadrul firmei noatre este si un atelier de microproductie care se ocupa cu tunning inox, garduri si porti din fier forjat si balustrade din inox.

Expirat
agent  -  S.C. Vanio Impex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles