Publicat 18 Iun 2006 | Reactualizat 19 Iul 2006 | Expiră 19 Iul 2006

AGENT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Remuneratie bună pentru canditat de valoare.
Cunostiinţe în sectorul transporturilor reprezintă un avantaj.
Trimiteţi CV + foto la :
E-mail: codrutaghilea@transvat.ro
Fax: 0368/ 408 490

Descrierea jobului

• este necesar vehicul personal
• limbă străina indispensabilă : franceză sau spaniolă
Calităţi necesare: capacitate de reacţie şi adaptare, mobilitate.

Societate internaţională de servicii de transport caută AGENT în regiunea Timişoara şi Arad.

Expirat
AGENT  -  Trans Vat Ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles