Publicat 01 Oct 2007 | Expiră 01 Oct 2007

AGENT

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ambitios,dornic de a castiga cat mai mult, ATENTIE - Pt a aplica la acest job va rog sa dati un mesaj sau un apel pe nr 0728135677 pt ca altfel imi va fi foarte greu sa va contactez.

Descrierea jobului

Informarea oamenilor despre pensile private.

Firma de brokeraj,de 15 ani in domeniu,inregistrata laCCSSP,are ca parteneri 4 case de pensii si 4 firme de asigurari:ALLIANZ,KD,ING,GENERALI si mai este in trative cu alte 4. Programare 07281345677

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles