Publicat 15 Feb 2017 | Expiră 18 Mar 2017

AGENT VANZARI

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti in care sa-ti dovedesti abilitatile tale de “om de vanzari“ si unde sa ai posibilitatea sa te dezvolti profesional?

Jobul acesta ti s-ar potrivi “manusa” daca:
• ai minim 2 ani experienta in vanzari directe in domeniul FMCG;
• esti absolvent de studii medii, minim liceu cu diploma de bacalaureat (studiile superioare prezinta avantaj);
• ai foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
• esti o persoana pasionata de vanzari, dinamica,responsabila, integra, orientata catre client si atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Iata cum ar trebui sa se desfasoare  ziua ta de lucru:
• vizitezi constant clientii de pe zona si preiei comenzile de marfa;
• te ocupi de dezvoltarea retelei de clienti pe zona ta;
• analizezi evolutia vanzarilor si iei masuri pentru realizarea target-ului lunar;
• incasezi la termenele stabilite, creditele acordate clientilor;
• utilizezi materialele promoţionale in mod eficient, implementezi promotii, monitorizezi si raportezi rezultatele.

Ti se potriveste? Atunci, trimite-ne aplicatia ta!

Pozitia pentru Calarasi este pe perioada determinata, pentru inlocuire titular post.

Caroli Foods este lider in Romania pe piata productiei si distributiei de mezeluri si preparate din carne. Compania are sediul in Bucuresti, detine o fabrica la Pitesti si o retea de distributie nationala cu puncte de lucru in orasele mari din tara: Cluj, Timisoara, Brasov, Bacau, Constanta, Pitesti, Craiova, Sibiu.
Brandurile pe care compania le detine sunt cunoscute si apreciate de catre toti consumatorii nostri: Caroli, Campofrio, Maestro, Sissi. Incepand din martie 2010 brandul Campofrio s-a alaturat portofoliului nostru de produse, ca urmare a fuziunii pe care compania a realizat-o cu Grupul Tabco - Campofrio.
In Caroli Foods Group noi credem ca cea mai rapida modalitate de a crea valoare este sa fii intotdeauna prima alegere a consumatorilor. In acest sens, noi echipa Caroli Foods, ne-am angajat: sa adoptam calitatea ca stil de viata, sa castigam increderea tuturor celor implicati/interesati, sa preluam initiativa in mod constant, sa inovam continuu organizatia, activitatile si produsele noastre, sa fim in mod constant preocupati de consumator.

AGENT VANZARI  -  CAROLI FOODS GROUP SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă