Publicat 12 Mai 2010 | Reactualizat 10 Iun 2010 | Expiră 12 Iul 2010

Agent Vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, cu capacitate de negociere si convingere.
Cu experienta in vanzari
Capacitate de lucru independent.
Prezenţă şi maniere profesionale ireproşabile
Creativ, comunicativ, punctual, sociabil
Abilitati de analiza
Ambitios, prietenos si disponibil pentru integrarea in echipa.

Descrierea jobului

Contactarea potentialilor clienti
- Programarea si intalnirea potentialilor clienti
- Mentinerea si dezvoltarea relaţiilor cu clientii
- Gestionarea vanzarilor catre clientii din portofoliu, urmarind constant atat creşterea volumului acestora, cat si satisfacţia clientului
- Urmărirea derularii contractelor si respectarea angajamentelor fata de clienti
- Pregateste documentatia si raportarea necesara managementului vanzarilor.

Salariu atractiv.
Posibilitatea de a realiza castiguri suplimentare.

Descrierea companiei

Autograph Advertising
Ofera cele mai bune servicii in domeniul de creatie si productie publicitara:
-mass-media, radio,
-online, indoor, out door
Toate astea sunt posibile datorita profesionalismului echipei.

Expirat
Agent Vanzari  -  Autograph Advertising

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles