de ani Fără Frică...

Publicat 25 Aug 2008 | Reactualizat 17 Aug 2009 | Expiră 21 Aug 2009

AGENT VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- EXPERIENTA IN VANZARI
- BUNE ABILITATI DE COMUNICARE
- PERSEVERENT, ORIENTAT SPRE REZULTATE
- METICULOS, ORGANIZAT, SPIRIT ANALITIC
- ECHILIBRAT,SERIOS, ENERGIC, DINAMIC

Descrierea jobului

* RESPONSABILITATI JOB:

- GESTIONARE SI DEZVOLTARE PORTOFOLIU CLIENTI EXISTENT
- PREZENTARE PRODUSE/OFERTE, PRELUARE COMENZI, INCASARI/URMARIRE PLATI
- RAPOARTE ZILNICE SI LUNARE
- RESPECTAREA POLITICII COMERCIALE SI DE MARKETING A FIRMEI

- IMPORTATOR EXCLUSIV PT.ROMANIA AL BRANDURILOR PT.ACCESORII: CREDO SOLINGEN -GERMANIA (INSTRUMENTAR MANICHIURA-PEDICHIURA), DREI SCHWERTER - GERMANIA (INSTRUMENTAR SI ACCESORII DIVERSE, TRUSE MANICHIURA), PREMAX - ITALIA (FOARFECE SI INSTRUMENTAR), SAL (PIEPTENI, PERII, BIGUDIURI, OGLINZI, ACCESORII DIVERSE), AXELLE (INSTRUMENTAR SI ACCESORII DIVERSE) SI AL BRANDURILOR : CERIOTTI (MOBILIER SI DOTARI PT.SALOANE), DANA ITALIA (APARATE SI MIC MOBILIER PT.SALOANE), COMPAGNIA DEL COLORE -ITALIA (VOPSEA SI PRODUSE PROFESIONALE PT.INGRIJIREA PARULUI)

www.axelle.ro
www.compagniadelcolore.ro

Expirat
AGENT VANZARI  -  AXELLE CO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles