Gratis

AGENT VANZARI

KEUNE ROMANIA

Candidatul Ideal

Keune România îți oferă posibilitatea de a face parte din cea mai pasionată echipă de hairstyling din țară.

Dacă ești ambițios, energic, orientat către a livra rezultate, un bun strateg, pasionat de comunicarea cu oamenii și ai dorința de a aduce în fața acestora produse de calitate superioară, atunci te așteptăm în echipa noastră, în calitate de Reprezentant de Vânzări

Ce așteptăm de la noul nostru coleg:

- o etică de muncă puternică, atitudine pozitivă, seriozitate, organizare și planificare, creativitate și gândire outside the box,
- bune abilități de comunicare și negociere, spirit de echipă,
- orientare către vânzare și performanță,
- pasiune și responsabilitate,
- atenție la imaginea personală,
- disponibilitate la deplasări,
- carnet de conducere valabil,
- experiența pe piața produselor cosmetice poate reprezenta un avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

- respectarea politicii comerciale,
- implementarea proiectelor și campaniilor companiei,
- raportarea activității pe plan ierarhic,
- realizarea obiectivelor de volum și calitate în termenii stabiliți,
- identificarea nevoilor și dorințelor clienților, găsirea celor mai eficiente soluții,
- construcția de relații de lungă durată cu clienții, bazată pe conceptul win-win,
- mărirea portofoliului de clienți,
- aducerea de plus-valoare în businessul partenerilor,
- pachet salarial foarte motivant( parte fixă + comision + bonusuri)
- desfășurarea activității într-un mediu deosebit, cel al saloanelor de înfrumusețare, alături de una dintre cele mai puternice companii din industrie,
- traininguri locale și internaționale,
- evenimente mondene periodice,
- integrarea într-o familie foarte unită și profesionistă, cu mentalitate de campioni,
- mașină, telefon, tabletă.

Hairstylingul este o artă în sine, care se concentrează pe cel mai important aspect al look-ului unei persoane - părul. Podoaba capilară este brandul nostru personal. De aceea, hairstylingul este mai mult decât un serviciu de îngrijire personală. Acesta exprimă personalitatea noastră.

Dacă vrei să faci o carieră în vânzări și îți dorești să lucrezi într-un domeniu important, care îmbină funcționalitatea cu frumosul, te așteptăm în echipa noastră!

Te vei alătura unei echipe de 5 Manageri Regionali de Vânzări și 12 Manageri Zonali de Vânzări, care raportează Directorului general. Cu toții sunt cool, ingenioși și dornici să dea o mână de ajutor noului lor coleg!

Echipa noastră de traineri, ambasadori de brand și un department de marketing și evenimente îți vor deschide ușa către cele mai prietenoase și frumoase saloane de hairstyling din zonă.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024