Gratis

AGENT VANZARI

SC TECH-MASTERS TRADING SRL

Candidatul Ideal

Esti o persoana dinamica si ai abilitati de relationare cu clientii?
Persoana comunicativa, deschisa , capacitate rapida de decizie.
  • experienta in vanzari de produse si servicii din domeniul tehnic;
  • permis de conducere categoria B;
  • bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere; cunostinte operare calculator
  • orientare catre client si rezultate.
  • zona de acoperire MURES- COVASNA - HARGHITA

Descrierea jobului

  • Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri in zona dedicata;
  • Disponibilitate de deplasare zona MURES- COVASNA - HARGHITA la clientii din portofoliu
  • Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti;
  • Întocmirea, transmiterea si negocierea ofertelor de pret;
  • Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora;
  • Realizarea targetului de vanzari pentru zona dedicata
Oferim un excelent training initial si periodic, produse de calitate, salariu si comision deosebit de atractive, mașină și telefon de serviciu, laptop.

Suntem o firmă multinaţională prezenta in 10 tari din Europa specializată în distribuţia de produse destinate mentenanţei şi reparaţiilor industriale. Compania noastra este prezenta din 2006 pe piata din Romania si este specializata in distributia de produse tehnice si chimice pentru sectorul auto si industrial.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024