Gratis

Agent Vanzari

Royal Progaz S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Implicare, devotament, hotarare, putere de convingere, abilitati de negociere, spirit de observatie, competitivitate

Descrierea jobului

Reprezinta compania si prezinta produsele companiei clientilor existenti sau potentialilor clienti.
Ofera consiliere tehnica aplicata businessului.
Responsabilitati comerciale si tehnice.

Beneficiile pe masura implicarii si rezultatelor.

Compania se ocupa cu comercializarea Gazului Petrolier Lichefiat pe teritoriul Romaniei. Detine flota de cisterne proprie, depozit si un portofoliu considerabil.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024