AGENT VANZARI

Mazarom Impex srl
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii superioare
- experienta in domeniul vanzarii de masini-unelte sau a altor echipamente industriale si experiența in vanzari in domeniul sculelor aschietoare, uneltelor profesionale si a altor articole tehnice
- initiativa, dinamism, spirit de echipa, orientare spre rezultate
- cunoașterea limbii engleze
- cunostinte de operare PC
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate de deplasare in tara

Experienta in domeniu constituie un avantaj, dar cei fara experienta sunt bineveniti in masura in care dovedesc implicare, o solida baza teoretica si abilitati de comunicare si vanzare.

Descrierea jobului

- identificarea de potentiali clienti si promovarea produselor firmei in vederea incheierii de contracte;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- mentinerea unei legaturi permanente cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
- acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor existenti si potentialilor clienti;
- urmarirea respectarii conditiilor contractuale;
- asigurarea de stocuri optimale clientilor;
- asigurarea continuitatii livrarilor;
- propunerea de solutii privind fidelizarea partenerilor si cresterea cotei de piata;
- realizarea planului de vanzari;
- propunerea de noi strategii de vanzare.

Mazarom Impex SRL activeaza de 30 ani pe piata romaneasca, oferind servicii complete de consultanta tehnica, instruire, instalari si service pentru masini unelte, precum si distributie de scule aschietoare si unelte profesionale.
Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.