Agent Vanzari

Foisor Distributie S.R.L. 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Foișor Distribution angajeaza 𝗔𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗩𝗔𝗡𝗭𝗔𝗥𝗜, pe perioada nedeterminata, pentru ruta CONSTANTA- TULCEA

𝗖𝗲𝗿𝗶𝗻𝘁𝗲:
  • Studii medii;
  • Bune abilitati de comunicare, negociere si planificare a activitatii zilnice;
  • Persoana pasionata de vanzari, dinamica, responsabila, orientate catre client si atingerea obiectivelor;
  • Posesor de carnet de conducator auto categoria B;
  • Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Descrierea jobului

𝗥𝗲𝘀𝗽𝗼𝗻𝘀𝗮𝗯𝗶𝗹𝗶𝘁𝗮𝘁𝗶:
  • Construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi atrage clienti noi;
  • Prezinta oferta companiei;
  • Identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor pe categorii de produse;
  • Incaseaza contravaloarea comenzilor emise.

𝗕𝗲𝗻𝗲𝗳𝗶𝗰𝗶𝗶:
  • Salariu motivant;
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes;
  • Masina de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV-ul pe adresa de email: vanzari@foisor-dobrogea.𝐫𝐨 sau pe WhatsApp la numarul de telefon 0740780588.

Va asteptam in echipa noastra!

Foișor Distribution angajeaza 𝗔𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗩𝗔𝗡𝗭𝗔𝗥𝗜, pe perioada nedeterminata, pentru ruta CONSTANTA- TULCEA.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.